No products in the basket.
SKU: 43785
€ 32,70 (€ 30,00 ex. btw)
In stock
De levens en werken der Hollandsche en Vlaamsche Kunstschilders……., 3 delen in een halfleren band, Amsterdam. Van Kesteren, 1842-1843, 300+336+307 pag., geïllustreerd met honderden portretten in houtgravure. Fraai exemplaar van de originele uitgave.
Inleiding tot de kennis van de ontwikkeling der toegepaste kunst. Een cultuurstudie van dezen tijd. Vijf voordrachten. Rotterdam, Brusse, 1923, 77+63 pag., geïll., geb. ( laaste pagina iets gevlekt)
Landschappen. Etsen van de Nederlandse meesters uit de 17e eeuw, Maarssen 1979, geïll.
Over het standpunt waarin kunsten (…) beschouwd moeten worden m.b.t. den staat, benevens voorslagen ter verbetering der kunstacademiën. Amsterdam 1828, 51 pag. ( Knuttel 25752).
Username or email address *
Password *
Captcha *
Remember me Log in
Lost your password?