Braakensiek, Johan (1858-1940)

[Original lithograph/lithografie by Johan Braakensiek] Gember-proeven op de Japansche Veiling te Amsterdam, 9 December 1888, 1 pp.

300 x 440 mm. Bijvoegsel van de Amsterdammer, Weekblad voor Nederland, van 9 December 1888.Gember-proeven op de Japansche Veiling te Amsterdam. With the text: (Koor.) Vos! Vos! mijn ook een stukkie! Printed by Ellerman, Harms & Co., Amsterdam.

Lithograph, total: 300 x 440 mm; in good condition

Incl. BTW  24,20

Excl. BTW  20,00

Artikelnummer: ZZ90313-24 Categorieën: ,

Andere suggesties…